A Magyar Élelmiszerbank Egyesület

Kommunikációs és fundraising munkatársat keres

három fős fundraising csapatába, aki a külső kapcsolatok igazgatónak jelent. Az Élelmiszerbank nonprofit szervezet, 14 fős csapatában jó hangulatú, rugalmas munkavégzést, motiváló szervezetet, egy jó célért való közös munkát ígérünk.

Szakmai kompetenciák:

  • Felsőfokú kommunikációs végzettség
  • 2 év szakmai tapasztalat (FB kampány menedzsment, MS Office alkalmazások, excel adatbázis kezelés, web oldal menedzsment ismeret (CMS))
  • Webes felületek, közösségi média platformok ismerete, menedzsmentje
  • Kommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Szövegírói készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Szoft kompetenciák:

  • Önálló munkavégzés, szisztematikus problémamegoldás, elemzés, tervezés
  • Pontosság, nagyfokú precizitás, megbízhatóság
  • Projekt menedzsment képesség, jó szervezőkészség
  • Kommunikációs készség szóban és írásban
  • Eredmény és minőségközpontúság
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség

Feladatai:

  • Rábízott fundraising és kommunikációs folyamatok koordinációja
  • FB kampányok hatékony tervezése, levezénylése
  • Szövegírás: storytelling, közlemények, cikkek, e-dm-ek, hírlevelek
  • A kitűzött éves bevételi célok teljesítése
  • e-dm kampányok tervezése, kivitelezése a rendelkezésre álló CRM rendszerben (koncepció, célcsoport szegmentálás, elemzés, szövegírás, CRM management, follow up, elemzés, stb..)
  • Az Élelmiszerbank kommunikációs felületeinek naprakészen tartása, kezelése (FB, weboldal, Instagram, LinkedIn)
  • Időszakosan sales feladatok ellátása (fundraising projektek keretében)

    Kezdés: azonnal
    Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 31.
    Részmunkaidő, 4 órás állás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1172 Budapest, Lokátor u. 3.

Jelentkezésedhez a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldd el nekünk, a pozíció név pontos megjelölésével együtt: szakmai önéletrajzodat, fizetési igényed, egy motivációs levelet - de légy szíves ne egy olyan standard verziójút, amit minden cégnek el lehetne küldeni, inkább legyen rövid, ne legyen benne semmi felesleges köntörfalazás, viszont legyen benne a lényeg, hogy miért gondolod, hogy Te vagy a legjobb jelölt az állás betöltésére – mi cserébe azt ígérjük, hogy tényleg elolvassuk,