Teampartner Personal & Logistik Gmbh

Komissiózó, Raktári betanított munkatárs

Teampartner Personal & Logistik GmbH
Sonnenring 10 · 84032 Altdorf

Főbb feladatok, munkák:

  • Áruösszekészítés lista alapján (Komissziozás)
  • Árurakodás
  • Raklapok összeállítása,fóliázása
  • Áru előkészítése szállításra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Flexibilitás,
  • Jó egészségügyi és fizikai állapot

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
  • Német nyelvterületen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Pick by voice ismeret, scanner ismeret)

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, teljes munkaidős – Németországi bejelentett – hosszútávú foglalkoztatás (német munkaszerződéssel)
  • Teljesítményarányos, versenyképes bérezés (10,00-12,00- Eur Bruttó órabér + Műszakpótlékok + colliprémium az elvárt szintet követően)
  • Túlórázási lehetőség
  • Céges szállás biztosítása (térítés ellenében 210 EUR / hó), melynek díja utólag kerül levonásra
  • céges szállítás a szállás és a munkahely között
  • Közvetítői díj nincs.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

1.000 - 2.000 EUR

Munkavégzés helye:

84032 Altdorf, Németország

Fényképes önéletrajzzal várjuk jelentkezését a „Jelentkezem” gombon keresztül! (magyar vagy német nyelven) A kapcsolattartó magyar.

Bérinformációk
1800-2800 Bruttó

Információk a kiválasztási folyamatról
Az állásra fényképes önéletrajz és telefonszám nélkül nem lehet jelentkezni! (Kérem,az e-mailben a pozíciót megjelölni szíveskedjenek) Magyar nyelvű kapcsolattartó.