Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szigetszentmiklósi partnercégünk számára keresünk

Komissiózó, operátor

munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • áru összekészítése, áru mozgatása kézi békával
  • rakodás, komissiózás, csomagolás, RF szkenner használata
  • termékek fizikai mozgatása
  • adminisztráció, munkaterület rendben és tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • fizikai terhelhetőség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság
  • 2 műszakos munkarend vállalása: 6:00-14:30 és 14:30-23:00
  • VAGY állandó éjszaka: 22.00-6:00

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • stabil, multinacionális háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria + teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Komissiózó, operátor
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szigetszentmiklós
  • Feladatok: áru összekészítése, áru mozgatása kézi békával rakodás, komissiózás, csomagolás, RF szkenner használata termékek fizikai mozgatása adminisztráció, munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Elvárások: fizikai terhelhetőség önálló, precíz munkavégzés megbízhatóság, pontosság 2 műszakos munkarend vállalása: 6:00-14:30 és 14:30-23:00 VAGY állandó éjszaka: 22.00-6:00
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.19
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1