Komissiózó munkatársat keresünk saját csapatunkba!

Munkavégzés helyszíne:

  • 2225 Üllő, Zsaróka út 8. (Auchan Logisztikai Központ)
  • Friss élelemiszer raktár

Munkaviszony részletei:

  • Hosszú távú, bejelentett munka
  • Teljes munkaidőben
  • Kiszámítható és kiemelkedő fix bért biztosítunk, amely tovább növekedhet
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (például havi, béren kívüli juttatás; vásárlási kedvezmény; prémiumrendszer)
  • Munkába járás támogatása
  • Korlátlan védőital (üdítő és leves) fogyasztás
  • Ingyenes friss szendvics
  • Modern gépek és eszközök
  • Stabil munkahely, hosszútávú munkavégzési lehetőséggel

Miért csatlakozz hozzánk:

  • Mert munkakörnyezetnek megfelelő munkaruhát és védőfelszerelést mi biztosítjuk
  • Mert belépéskor szakmai képzéssel és pártfogó melletti betanulással támogatunk
  • Mert biztosítjuk a lehetőséget a fejlődésedhez képzéseinkkel
  • Mert nálunk jó hangulatú, összetartó csapat tagja leszel

Feladatok, melyekben számítunk Rád:

  • Áruházak által rendelt friss élelmiszer termékek szabályok szerinti összekészítése
  • Összekészített friss élelmiszer termékek informatikai rendszerben történő rögzítése
  • Rakatok biztonságos felépítése, rögzítése
  • Visszáru kezelése
  • Raktári rend fenntartása
  • Göngyölegek fizikai kezelése
  • Rakatok kiszállításra történő előkészítése

Rád várunk, ha:

  • Szívesen dolgoznál kétműszakos munkarendben
  • Önálló vagy és motivál, ha felelős lehetsz a rád bízott feladatokért
  • Nem riadsz vissza egy hűtött (0-4 °C) raktárban történő fizikai munkavégzéstől
  • Precizitás jellemez
  • Középfokú végzettséged előnyt jelent
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalatod előnyt jelent

Az Auchan Retail Magyarországról:

    Az Auchan Retail Magyarország jelenleg 19 hipermarketet, 18 töltőállomást, 3 szupermarketet és 2 superstore formátumú üzletet, valamint online áruházat működtet Magyarországon, közel 7 000 fő munkavállalóval. A vállalat célja, hogy jobbá tegye vásárlói, munkatársai és partnerei életét, és hozzájáruljon a lakosság életminőségének javításához.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2225 Üllő, Zsaróka út 8.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.