A BAUHAUS-filozófia súlypontjai: szakmai tudás, optimális vevőszolgálat és magas színvonalú tanácsadás. Cégünk a „Csináld magad!” üzletágban több mint 200 szakáruházat működtet. Azon európai vállalkozások közé tartozik, amelyek állandó növekedésre képesek.

Csepel – Szabadkikötő területén lévő raktárunkba keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Komissiózó munkatárs

Feladatok:

  • A webáruház termékeinek pontos összekészítése, komissiózása
  • A webáruház termékeinek szállításra kész csomagolása
  • Egyéb raktári feladatok ellátása

Szakmai elvárások:

  • Csomagolás és összekészítés területén szerzett releváns tapasztalat

Egyéb elvárások:

  • Pontosság, precizitás, gyorsaság
  • Jó fizikai terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

  • Csepel - Szabadkikötő

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretne lendületes csapatunk tagja lenni, örömmel várjuk pályázatát az Ön által megpályázott pozíció és fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.