Komissiózó

MASPED Logisztika Kft.

1211 Budapest, Szikratávíró utca

Csatlakozz hozzánk

Komissiózó

pozícióba!
A MASPED Logisztika Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széleskörű, komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára.
Érdekel a raktár világa? Szeretnél egy lendületes csapatban dolgozni? Lépj be hozzánk komissiózó pozícióba és szerezz nálunk targoncavezető bizonyítványt!

Főbb feladatok, munkák:

  • Lista alapján, PDA készülék segítségével áru összekészítése
  • Csomagolás, címkézés
  • Raktári rend fenntartása
  • Részvétel a leltározásban

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az ideális jelölt:
  • Pontosan, gyorsan végzi a munkáját
  • Jó fizikai teherbíró képességű
  • Hosszútávú lehetőséget keres

Amit kínálunk:

  • 40 órás, 5 napos munkahét, szabad hétvégék
  • Egy- vagy kétműszakos munkarend
  • Bruttó alapbér: 338 300.-Ft, plusz műszakpótlék, cafeteria, éves jutalom, bejárási támogatás
  • Munkavégzés jó munkahelyi körülmények között
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fejlődési lehetőség: a próbaidő után beiskolázunk targoncavezető képzésre és további 3 hónapon belül előléphetsz raktáros pozícióba!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el nekünk önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintás után.
Komissiózó