Gyere és légy Te is csapattagja a dm ÉRDI raktárának, ahol komissiózóként te is mozgatórugója lehetsz a cégnek, amely idén már negyedszerre nyerte el a "Legvonzóbb munkaadó a kiskereskedelemben" díjat.  Téged várunk, ha szereted a fizikai munkát és az azzal járó pörgést.

Komissiózó

határozatlan időtartamra

heti 40 óra, kétműszakos munkarendben

Milyen feladatokkal várunk?

  • Tételes és pontos áru-összekészítés
  • Előírt mennyiségi és minőségi normák teljesítése
  • Raklapok előkészítése csomagolásra
  • Selejt kezelése
  • Leltározás (napi és éves rendszerességgel)

Mit kérünk Tőled?

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Rugalmasság, műszakok vállalása, teljes és részmunkaidőben

Mit részesítünk előnyben?

  • Ha végeztél már fizikai munkát
  • Ha van érvényes targoncavezetői jogosítványod

Mit kínálunk Neked?

  • Rugalmas vezetői hozzáállás
  • Betanító munkatárs
  • Rendszeres visszajelzés munkáddal kapcsolatban
  • Targoncás jogosítvány
  • Munkaruha
  • Céges busz: amely az alábbi helyeket érinti:
  • Adony, Beloiannisz, Besnyő, Biatorbágy, Budaörs, Budapest, Diósd, Ercsi, Érd, Iváncsa, Pusztaszabolcs, Pusztazámor, Ráckeresztúr, Sóskút, Százhalombatta, Tárnok, Törökbálint
  • Saját gépkocsival történő bejárás támogatása (15Ft/km)
  • Céges rendezvényeken való részvétel
  • Fejlődési lehetőség, belső képzéseken való részvétel
  • Sportolási lehetőségek támogatása különböző formában
  • Dolgozói kedvezmények
  • Bérezés: akár bruttó 305.765 HUF / hó = bruttó alapbér + széleskörű kiemelt juttatás *

*Próbaidő lejárta után december hónapig több részletben időarányosan kifizetve, tehát a próbaidő utáni éves bruttó bér havi szintre lebontva, mely tartalmazza a havi besorolási bért, ill. egyéb javadalmakat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

2030 Érd, Fiastyúk utca 3.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük, kattints a "Jelentkezem" gombra.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.