Győri partnercégünk keresi legújabb kollégáját, az alábbi pozícióban:

Költségelemző mérnök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Versenyképes alapbér, teljesítményfüggő mozgóbér
  • 13. havi bér
  • Önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása
  • Nyereségtől függő prémium-kifizetés és béren kívüli juttatások
  • Home office lehetősége a területen meghatározott kereteken belül
  • Munkaidőn túli többletmunka fizetett szabadság formájában történő csúsztatási lehetősége (max. évente 12 nap)
  • Budapest és Győr között napi szinten shuttle busz
  • Munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program
  • Telephelyünkön ingyenes szakorvosi ellátás, ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok
  • Élethelyzetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.)
  • Számos vásárlási kedvezmény szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén
  • A betanulásodat tapasztalt munkatársaink támogatják.
  • Szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztését támogatja, valamint nyelvi képzéseket is biztosítunk.
  • Online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások lehetősége

Amik a feladataid lennének:

  • Alkatrészek gyártási folyamatának kalkulálása (fémek/polimerek/szerszámok/elektromos alkatrészek témakörökben specializáltan)
  • Beszállítói ajánlatok technikai értékelése: új termékek, technológiák értékelése, elemzése a műszaki specifikációk mentén az egyes alkatrészcsoportoknak megfelelően specializáltan (fémek/polimerek/szerszámok/elektromos alkatrészek)
  • Alkatrészek gyártási folyamatainak és eszközeinek egyeztetése és elemzése a beszállítóval
  • Elektromos alkatrészek termékcsoport esetében nyomtatott áramkör gyártási folyamatának analízise
  • Beszállítói megbízások támogatása már a korai fázisban, versenytárselemzéssel és részletes költségkalkulációkkal
  • Kalkulációk képviselete a megbízási tárgyalásokon

Amikre szükségünk van:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépész-, jármű-, mechatronikai- és villamosmérnök)
  • Elektromos alkatrészek termékcsoport esetében villamosmérnök végzettség
  • Több éves tapasztalat szériagyártásban, gyártástechnológiában, szerszámkészítésben vagy nyomtatott áramkörök gyártásával kapcsolatban
  • Szaktudás anyag-, termelési - és általános költségek számításában
  • Tárgyalóképes német, vagy angol nyelvtudás
  • Területünk képviseletét vállalja online konferenciákon, hosszú távon pedig belföldi és külföldi utazásokra való hajlandóság (rendszeresen, vagy akár nem tervezett jelleggel)
  • Mérnöki kreativitás, analitikus és komplex gondolkodásmód

Előny lehet a számodra:

  • Angol nyelvtudásod is van
  • Beszerzői tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Határozott, lendületes személyiség vagy
  • Nem esik nehezedre képviselni a vállalatot a különböző szintű grémiumokon, egyeztetéseken, beszállítói tárgyalásokon, akár német vagy angol nyelven

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.