Az ország vezető gépkölcsönző társasága a Profirent Gépkölcsönző Kft. www.profirent.hu, amely 1992 óta működik a piacon.

Országos lefedettségünket 17 telephellyel érjük el, termékkínálatunkban megtalálhatóak a legkisebb akkus csavarhúzók és a nagyobb földmunkagépek is. A gépkölcsönzésen kívül gépértékesítéssel és szervizszolgáltatással is foglalkozunk. Gépeink mellé kapcsolódó szolgáltatásokat is nyújtunk.

Ügyfeleink számos iparágból tevődnek össze, kezdve az építőipartól, a mezőgazdaságon át a filmiparig és a nagy rendezvényekig bezárólag.

Most GYŐRI telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Kölcsönzői munkatárs (Győr)

Feladatok:

  • Ügyfeleink kiszolgálása, kölcsönözhető eszközök, gépek átadás-átvételének, dokumentálása, számlázása.
  • Értékesítésre váró eszközök eladása, számlázása, rendelése.
  • Pénztár kezelése.

Elvárások:

  • Fogékonyság gépek működésének elsajátításához
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Érvényes OKJ-s, NKH-s targoncavezetői engedély (3324 gépcsoport),
  • Német vagy szlovák nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • sikeres középvállalat által nyújtott biztos anyagi háttér
  • egy műszakos munkarend, szabad hétvége
  • hosszú távú együttműködés
  • lendületes, fiatalos csapat
  • családias légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • céges mobiltelefon
  • évente több céges rendezvény, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap

A munkakezdés várható időpontja:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

A kiválasztás menete:

  • Küldje el pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) – bérigény megjelölésével - a "Jelentkezem" gombra kattintva 2020. április 17-ig.
  • Mi minden pályázatot elolvasunk, és amennyiben megfelel az elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.