Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Lechner Holding AG. 100 millió eurós éves forgalommal Európa legnagyobb munkalapkonfekcionáló vállalata. Több, mint 740 munkatárssal Németországban, Svédországban és Magyarországon folytat gyártást.

A Lechner Holding AG. német tagvállalata, a D. Lechner GmbH. 1991. óta gyárt Németországban 90000 m2 gyártási területen. A legmodernebb gyártósorok és a rugalmas termelési feltételek garantálják a legmagasabb minőséget, valamint a rövid szállítási határidőt.

Az innovatív termékportfólió a Lechner termékeknek sokszínűséget és széles anyagválasztékot biztosít, mint például a kerámia, üveg, természetes kő vagy az ún. C+S dekorfelület.

A németországi termelés bővítése céljából

KŐFARAGÓ

szakmunkásokat keresünk.

Az ön feladata, elvárások:

  • Befejezett szakirányú tanulmányokkal rendelkezik
  • A szakmai előírásoknak megfelelően hajtja végre a kő alapanyagokból készült termékek teljeskörű megmunkálását
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Önmagára és a munkájára igényes
  • Nyitott a többműszakos munkavégzésre
  • Szívesen és jól, konstruktívan dolgozik csapatban
  • Munkavégzése során az ügyfelek minőségi elvárásait tartja szem előtt a gazdaságosság figyelembevétele mellett
  • Kreatív és kombinatív gondolkodásmód jellemzi

Amit kínálunk:

  • Kultúrált, a vállalat által finanszírozott szálláslehetőség
  • Európai munkakörülmények
  • Kiegyensúlyozott, biztos vállalati háttér
  • Magyar alkalmazotti jogviszony
  • Transzparens foglalkoztatási feltételrendszer
  • Jó csapatszellem

    Szívesen biztosítunk lehetőséget pályakezdő fiataloknak is!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Kőműves
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Németország

Ha felkeltettük az érdeklődését kérjük, fényképpel ellátott önéletrajzát küldje el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Pályázatához sok sikert kívánunk!

+36 30 487 8248

Takács Krisztián

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Lechner Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kőfaragó
  • Rövid pozíció név: Kőfaragó
  • Hirdető cég: Lechner Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld
  • Elvárások: Befejezett szakirányú tanulmányokkal rendelkezik A szakmai előírásoknak megfelelően hajtja végre a kő alapanyagokból készült termékek teljeskörű megmunkálását Képes az önálló munkavégzésre Önmagára és a munkájára igényes Nyitott a többműszakos munkavégzésre Szívesen és jól, konstruktívan dolgozik csapatban Munkavégzése során az ügyfelek minőségi elvárásait tartja szem előtt a gazdaságosság figyelembevétele mellett Kreatív és kombinatív gondolkodásmód jellemzi
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19