Az Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban, 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Számos szakmai elismerés jelzi azt a magas színvonalú munkát, amellyel ügyfeleink rendelkezésére állunk.

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres

Kockázatelbírálót.

Főbb feladatok:

  • A beérkező biztosítási ajánlatok teljes körű kockázat-elbírálása
  • Személybiztosításokkal kapcsolatos kockázatvállalási döntések előkészítése
  • Az ügyfél-igénybejelentések, rendelkezések ügyintézése, a változások vezetése nyilvántartási rendszereinkben
  • Egyedi orvos-szakmai vélemény kérése, orvosi vizsgálat időpontjának megszervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal, partnerekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Egészségügyi tanulmányok, egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás, monotónia tűrés

Előnyt jelent:

  • Biztosítónál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Biztosítási rendszer- és termékismeret

Amit kínálunk:

    Munkatársainknak versenyképes jövedelmet, nemzetközileg élenjáró ismereteket, a folyamatos fejlődés lehetőségét és egy piacvezető nagyvállalat stabilitását nyújtjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Kockázatkezelő
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1087 Könyes Kálmán körút 48-52.