Állatorvostudományi Egyetem
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Klinikai állatorvos (Lógyógyászati Tanszék és Klinika)

Főbb feladatok, munkák:

    • Klinikai szolgáltatási tevékenységben és sürgősségi betegellátásban való aktív részvétel.
    • A betanulást követően a 12 órás ügyeleti és 24 órás készenléti rendszerben való részvétel.
    • Az intenzív kezelést igénylő betegek ellátásának fejlesztése.
    • A klinikai betegellátási gyakorlaton részt vevő és a 11. féléves hallgatók munkájának koordinálása.
    • Hosszabbítás esetén bekapcsolódás a lóbelgyógyászat gyakorlati oktatásába.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Állatorvos-doktori végzettség
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
    • A magyar és az idegennyelvű képzésben részt vevő hallgatókkal való aktív kommunikáció
    • Magyar állampolgárságú, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy;
    • Cselekvőképesség;
    • Büntetlen előélet;
    • Előzetes munkaköri alkalmassági vizsgálat a 33/1998. (VI.24.) NM rendelet szerint.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • legalább 1 éves lógyógyászati területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Határozott időre (2 év) szóló munkaviszony, 3 hónap próbaidővel, ezt követően megállapodás szerint hosszabbítható
    • Stabil munkahely, változatos feladatkör
    • Kiváló szakmai és munkatársi közösség
    • Kellemes, történelmi környezet
    • Parkos, kisállatbarát kampusz

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Állatorvos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2225 Üllő, Dóramajor

  • Részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget, idegennyelvtudást tanúsító okiratok másolata.
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a bizonyítvány megkéréséről szóló igazolás másolata.
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul (2011. évi CXII. tv. 5. § (1) bekezdés b.) pontja).
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati dokumentumok hitelességét, a referenciák valódiságát a munkáltató ellenőrizhesse.
(A sikeres pályázónak a munkaviszony létesítéséhez, az okiratok eredeti példányát kell bemutatnia!)