Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Klímaszerelő munkatárs

Hirdetés szövege:

    Csepeli telephelyű klímás cég autó és épületklíma szereléshez munkatársakat keres.

    Az ideális jelöltre jellemző:

    - Precíz, pontos munka végzés

    - Képes csapatban és önállóan is dolgozni

    - Jó kommunikációs készség

    - Megbízható

    Előnyt jelent:

    - szakmában való jártasság

    - klímaszerelői végzettség

    - F-gáz képesítés

    - B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

    - Minőségi munkáért kiemelkedő fizetés!

    - Fő állású bejelentett munkaviszony

    - Versenyképes fizetés

    - Munkaidő: H-P

    Ha hirdetéünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.

    Érd: 0670-310 8574

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Egyéb szakmunka
    • Víz- gáz- fűtésszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1213 Bp. Szent István út 246.

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Klímaszerelő munkatárs
    • Rövid pozíció név: Klímaszerelő munkatárs
    • Hirdető cég: REÁL KLÍMA KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XXI. kerület
    • Feladatok: Csepeli telephelyű klímás cég autó és épületklíma szereléshez munkatársakat keres. Az ideális jelöltre jellemző: - Precíz, pontos munka végzés - Képes csapatban és önállóan is dolgozni - Jó kommunikációs készség - Megbízható Előnyt jelent: - szakmában való jártasság - klímaszerelői végzettség - F-gáz képesítés - B kategóriás jogosítvány Amit kínálunk: - Minőségi munkáért kiemelkedő fizetés! - Fő állású bejelentett munkaviszony - Versenyképes fizetés - Munkaidő: H-P Ha hirdetéünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével. Érd: 0670-310 8574
    • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017.04.12