J-H KLÍMA Kft.

Klímaszerelő / karbantartó és Légtechnikai szerelő

Hirdetés szövege:

    FELADATOK:

    • Split klímák telepítése, karbantartása, javítása és cseréje
    • Fan-coilok telepítése, karbantartása, javítása és cseréje

    ELVÁRÁSOK:

    • Klímaszerelői, hűtéstechnikai karbantartó vagy szerelő végzettség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Magabiztos, önálló és precíz munkavégzés

    ELŐNYÖK:

    • Érvényes kék kártya

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Stabil, hosszú távú munka, alkalmazotti jogviszony, támogató és barátságos légkör
    • Azonnali kezdés
    • Vidéki munkavállalóknak igény szerint szállást biztosítunk
    • Folyamatos munkavégzés egész évben, heti 40 órás munkaviszony
    • Kiemelt kereseti lehetőség
    • Kollégáink számára felszerszámozott szervizauró, céges telefon, laptop segíti a munkavégzést

    Egyéb kérdés esetén keresse: Veisz Roland kollégánkat: 30 / 249 - 2244

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1214 Budapest