Vállalatunk a magyar informatikai szektor meghatározó, vezető szereplőjeként értéket teremt ügyfelei számára az IT életciklus teljes időtartama alatt: az igény megfogalmazásától a komplex rendszerek kialakításán át a megbízható működés fenntartásáig. Különlegességünk, hogy működésünk stabil, kiszámítható, nagyvállalati alapokra épül, ugyanakkor tevékenységünkben jelen van az agilis, innovatív, start-up szemlélet is. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk

Kliensüzemeltető/Desktop support

munkatársat.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • az ügyfeleink informatikai rendszereinek zavartalan működésének biztosítása az egyik fő feladatod lenne
  • a felhasználóktól érkező IT problémák megoldása személyesen vagy távmenedzsment eszközökkel
  • feladataid precíz dokumentálása ticketing rendszer használatával
  • az előre meghatározott rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése kliens és szerver oldalon egyaránt
  • tudásbázis aktív építése, rendszerdokumentáció készítése
  • verzióváltások, rendszerátállások előkészítése és aktív részvétel a megvalósításban

Téged keresünk, ha:

  • türelmes vagy, jól tudsz együttműködni a felhasználókkal, érthető és segítőkész vagy, mivel a felhasználók, akikkel dolgozni fogsz nem feltétlenül informatikusok
  • legalább 2 év kliensüzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • magas szinten ismered a Microsoft irodai környezetét (Windows 7 - 10 és Office termékek)
  • angolul írásban és szóban egyaránt legalább középfokon elboldogulsz
  • részt vettél már olyan vállalat kliensüzemeltetésében, ahol a felhasználók száma meghaladta a 300-at
  • hallottad már, hogy ITIL vagy Ticketing rendszer

Szuper, ha rendelkezel esetleg

  • Active Directory és desktop hardver ismeretekkel
  • szerverüzemeltetői tapasztalattal
  • középfokú műszaki végzettséggel
  • Microsoft minősítéssel
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást nyújtunk
  • szakmai képzéseket biztosítunk számodra, ahol bővítheted informatikai tudásodat
  • ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább a nyelvtudásodat
  • fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, mivel hosszú távú együttműködést tervezünk Veled, így figyelünk arra, hogy folyamatosan motiváljunk Téged újabb lehetőségekkel
  • megbecsüljük egymást, tiszteletben tartjuk mindenkinek a személyes tapasztalatát, egymás erősségeire építve osztjuk meg a feladatokat, összetartó, vidám csapat tagja lehetsz

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Cegléd