Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél az ügyfeleink, munkatársaink, IT felhasználók támogatásával foglalkozni? Lelkes vagy és hosszú távú terveid vannak? Csatlakozz hozzánk!

Kliensüzemeltető/Desktop support

munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

    • ügyfeleink felhasználóitól érkező IT hívások megoldása távmenedzsment eszközökkel vagy a helyszínen
    • feladataid precíz dokumentálása
    • rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése kliens és szerver oldalon
    • tudásbázis aktív építése

Téged keresünk ha:

    • kitartó vagy és jól tudsz együttműködni a felhasználókkal
    • legalább 1 év Helpdesk vagy kliens üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
    • ismered a Microsoft irodai környezetét (Windows 7 - 10 és Office termékek)
    • társalgási angol nyelvtudással rendelkezel

Szuper, ha rendelkezel még:

    • középfokú angol nyelvtudással
    • Active Directory és desktop hardver ismeretekkel
    • legalább középfokú műszaki végzettséggel
    • Microsoft minősítéssel

Amit Részedre nyújtani tudunk:

    • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
    • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
    • fejlődési- és karrierlehetőséget
    • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való budapesti munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Sessler Anita – Toborzási koordinátor
Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
06 1 / 270-7600