A KKV a CIB Bank Zrt. egyik stratégiai üzletága, mely a járványhelyzet okozta gazdasági krízisben sem vesztett jelentőségéből, hisz a vállalati ügyfeleink kiszolgálása most különösen fontos. Ehhez anyabankunk, az Intesa Sanpaolo támogatását teljes mértékben megkapjuk, érezzük a mindannapi munka során.

A KKV terület

Budapesti és Pest megyei középvállalati ügyfelek kezelésével és akvizíciójával foglalkozik, ide keressük az alábbi munkakörbe új csapattagunkat:

KKV Ügyfélmanager (Budapest)

Rád váró feladatok lesznek:

  • Te vagy az első számú kapcsolattartója ügyfeleidnek
  • Portfóliódba tartozó cégek igényeinek teljes körű felmérését, részükre proaktív javaslatok, ajánlatok kidolgozását végzed
  • Az előterjesztés elkészítését követően Te koordinálod a finanszírozásukat a teljes bankcsoportban
  • Személyes ügyfélkapcsolatokat alakítasz mind a meglévő ügyfelekkel, mind az új ügyfelek akvizíciójakor
  • Számviteli és pénzügyi tudásodra alapozva monitoring feladatokat, pénzügyi elemzéseketvégzel
  • Aktív kapcsolatot tartasz és együttműködsz az üzleti terület társterületeivel,leányvállalataival

Neked való mindez ha:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséged van
  • Rendelkezel 2-3 éves banki, vállalati hitelezés területén szerzett tapasztalattal
  • Szívesen dolgozol csapatban
  • Fontos számodra ügyfeleid elégedettsége
  • Jó kommunikációs, tárgyaló és problémamegoldó készséggel bírsz
  • Továbbá előnyt jelenthet, ha…
  • Aktív angol nyelvtudással rendelkezel
  • B kategóriás jogosítvány birtokodban van

Miért érdemes a csapatunkhoz tartoznod?

  • Az ügyféligények nagy része egyedi, így folyamatosan fejlesztheted szakmai tudásodat
  • Napi munkavégzésedet tapasztalt asszisztensek, illetve társterületek segítik
  • Részt vehetsz a bank tehetségei részére kialakított vezetői, szakértői programokban
  • Otthoni munkavégzésének lehetősége Rád szabva
  • Közvetlen, baráti légkör kollégákkal, vezetőkkel
  • Lehetőség mentoringban, coachingban való részvételre, illetve junior kollégák szakmai fejlesztésében
  • És mindemellett versenyképes juttatásokkal, bónuszrendszerrel várunk

Miért válassz minket? #Szerethetőbankolás

Milyen munkahely a CIB KKV? Sokan sokféleképpen válaszolnák meg. Hogy milyen munkahelyet szeretnénk magunknak kialakítani, akörül egyre nagyobb az egyetértés: sikeres üzletágat akarunk, mert ez elengedhetetlen a jó hangulathoz, amit szintén szeretünk. Nagyfokú bevonással és felhatalmazással dolgozunk, pozitív és konstruktív visszajelzésekkel megspékelve, home office-ban vagy kollegák közt a megfelelő arányban. Bankban fontos a szabályok ismerete és betartása, de mindezt a gyakorlatban egy kevésbé hierarchikus légkörben, transzparens és közvetlen kommunikációval oldjuk meg. Eredményeink is akkor a legértékesebbek, ha jól is éreztük magunkat munka közben, és meg is ünnepeljük a sikereket. És van magánéletünk is. Túl szép, hogy igaz legyen? Lehet. De legalább kimondtuk, mit szeretnénk. Csatlakozz hozzánk, és segíts igazzá tenni!

#szerethetőbankolás

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Befektetési tanácsadó
  • Finanszírozás
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.