Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A CIB Csoport meghatározó anyabanki háttérrel, több mint 35 éves tapasztalattal Magyarország egyik legnagyobb univerzális hitelintézetként kereskedelmi banki és befektetési szolgáltatások teljes körét nyújtja közel 450 ezer ügyfelének, amelyet leányvállalatai termékei, konstrukciói egészítenek ki. Hosszú távon számítunk munkatársainkra, ezért nagy hangsúlyt fektetünk karrierjük gondozására, szakmai tudásuk fejlesztésére. Büszkék vagyunk vállalati kultúránkra, értékeinkre.
A CIB Bank Zrt.

KKV kapcsolattartó (Debrecen)

pozícióba munkatársat keres.

Főbb felelősségek

  • A portfólióba tartozó ügyfelekkel történő kapcsolattartás, ügyféllátogatás
  • Új ügyfelek akvirálása
  • KKV ügyféligények felmérése, megoldási javaslatok kidolgozása, tanácsadás
  • Indikatív ajánlatok, előterjesztések készítése, ügyfél dokumentáció összeállítása, szerződéskötés bonyolítása
  • Rendszeres ügyfélelemzés, hitelportfólió monitoring
  • Gazdasági környezet változásainak nyomon követése
  • Társosztályokkal történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
  • Vállalati kapcsolattartásban / hitelezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Akvizíciós tevékenységben való jártasság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Felelősségtudat, önálló munkavégzés, kockázattudatosság
  • Eredményorientált, kreatív személyiség
  • Stressztűrő képesség, határidők pontos, precíz betartása

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna a CIB Bank Zrt. csapatához, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: KKV kapcsolattartó (Debrecen)
  • Rövid pozíció név: Banki ügyintéző
  • Hirdető cég: CIB Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: A portfólióba tartozó ügyfelekkel történő kapcsolattartás, ügyféllátogatás Új ügyfelek akvirálása KKV ügyféligények felmérése, megoldási javaslatok kidolgozása, tanácsadás Indikatív ajánlatok, előterjesztések készítése, ügyfél dokumentáció összeállítása, szerződéskötés bonyolítása Rendszeres ügyfélelemzés, hitelportfólió monitoring Gazdasági környezet változásainak nyomon követése Társosztályokkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Elvárások: Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség Vállalati kapcsolattartásban / hitelezésben szerzett szakmai tapasztalat MS Office felhasználói szintű ismerete Akvizíciós tevékenységben való jártasság Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség Felelősségtudat, önálló munkavégzés, kockázattudatosság Eredményorientált, kreatív személyiség Stressztűrő képesség, határidők pontos, precíz betartása
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-17
Állás, munka még: CIB Bank Zrt.>