Piacvezető telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: Kivitelezési vezető

Partnercégünk részére keresünk  Kivitelezési vezető pozícióba új munkatársakat!

Szeretnél egy gyorsan növekvő vállalat része lenni, ahol napról napra fejlesztheted magad?

Szeretnél olyan munkahelyet találni, ahol valóban fiatal és dinamikus csapat várj, valamint a csapatépítés valóban fontos?

Olvass tovább, hogy megismerd e lehetőség részleteit!

Kivitelezési vezető

Feladatok:

  • A vezetékes vagy vezeték nélküli (vagy egyéb technikai) telepítési tevékenységek “end to end” kezelése
  • A támogató csapatok keresztirányú koordinálása az ügyfelek igényeinek kiszolgálása érdekében
  • Az alvállalkozók irányítása a heti találkozók és napirendek megtervezésének tekintetében. A partnereknek küldött árajánlatok elemzése
  • Szoros kommunikáció a regionális ügyfelekkel (+ heti találkozók megszervezése)
  • Napi operatív kérdések megoldása
  • Az cég adatbázisának napi szintű frissítése (ISDP), jelentések készítése, a KPI nyomon követése

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség:Telekommunikációs mérnök
  • Távközlési területen szerzett, legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem, csapatmunka fontossága
  • Jó alkalmazkodóképesség
  • Nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Középszintű angol vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikusan fejlődő, kihívásokkal teli környezet
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Fiatal, motivált csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Francia (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz rendszerünkön keresztül!