A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Kivitelezési projektmenedzser

Főbb feladatok:

  • Irodaépület és gyártócsarnok építési projektjeiben az épületgépészeti kivitelezések műszaki koordinálása, tevékenységek összehangolása
  • Az épületgépész tervezővel való egyeztetés, tervező irányítása és ellenőrzése, a tulajdonosok érdekképviselete
  • A kivitelezés megfelelő ütemben történő haladásának biztosítása
  • A helyszínen felmerülő problémák kezelése
  • Anyagszükségletek felmérése
  • Alvállalkozók irányítása, ellenőrzése
  • Alvállalkozók és beszállítók versenyeztetése
  • Teljesítési igazolások elkészítése

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök vagy építőmérnök végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat kivitelezési projektek irányításában
  • Jó szervezőkészség
  • Magabiztos, határozott fellépés

Előnyök:

  • Tervezési tapasztalat
  • Irodaházak üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki ellenőri vagy felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Prielle Kornélia utca

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével várjuk.