Kivitelezés szervező

Főbb feladatai:

  • Napelemes kivitelezési munka ütemezése, megszervezése, napi szintű műszaki irányítása, helyszíni koordinálása, ellenőrzése
  • Anyagjegyzék összeállítása, egyes anyagok megrendelése
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, kivitelezővel, tervezővel, műszaki ellenőrrel.
  • Műszaki támogatás nyújtása
  • Adminisztratív feladatok: alvállalkozói szerződések és teljesítési igazolások készítése, számlák kezelése, e-napló vezetés, műszaki átadás-átvételi dokumentáció készítése.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (World, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány és megbízható vezetési tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság
  • Jó szervező és problémamegoldó készség

Előny:

  • Építőipari tapasztalat
  • Napelemes kivitelezési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő vállalat
  • Versenyképes fizetés, juttatások, bónusz
  • Fiatal dinamikus csapat

Budapest, III. ker., ill. esetenként helyszíni bejárások országszerte

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető