Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Hungaropharma Zrt. vezető és egyben meghatározó nagykereskedő az egészségügyi termékek piacán, a minőségi gyógyszerkereskedelmi szolgáltatások elkötelezett híve.

Leányvállalatunk csapatába keresünk
/Budapest X. Bogáncsvirág u. 13-15./

Kiszerelő / Raktáros

munkatársakat.

Célunk, hogy a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtsuk a disztribúció során, ezért élen járunk a nagykereskedelmi logisztikai innováció és az ágazati szereplők igényére szabott megoldások fejlesztésében. A magyar tulajdonban lévő nagykereskedésünk piacvezetőként sikereit a több mint 60 évnyi tapasztalatának, a XXI. század innovatív technológiájának, ügyfélközpontú, etikus és transzparens üzleti szemléletének, valamint magasan képzett és lojális munkatársainak köszönheti. Munkatársaink számára folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk, és egyben elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során.

Új munkatársunktól elvárt feladatok:

  • Gyógyszeralapanyag kiszerelések tisztatérben történő elvégzése a szakmai előírások, és a munkavédelmi szabályok szigorú betartásával.
  • Kiszereléshez szükséges csomagolóanyagok átvétele, ellenőrzése.
  • A kiszereléshez kapcsolódó dokumentumok precíz vezetése (Gyártási lap, gép és takarítási naplók).
  • A tisztatéri takarítások elvégzése a szakmai előírásoknak megfelelően.
  • A kiszereléshez használt gépek, berendezések, eszközök ellenőrzése, tisztítása.
  • A kiszerelt áruk gyűjtőkartonba csomagolása.
  • Az alapanyagok, és kiszerelt termékek kézi és gépi anyagmozgatása.
  • Részvétel az áruátvételben (árurakodás, mennyiségi ellenőrzés).
  • Számítógépes raktári nyilvántartás folyamatos vezetése.
  • Kiszerelő üzem ellátása a megfelelő alap- és csomagolóanyagokkal.
  • Nagykereskedői megrendelések kiszállításra történő összekészítése.
  • Kereskedőházi áttárolási igények kiszállításra történő összekészítése, revideálása.
  • A működés során képződő hulladékok kijelölt helyre történő szállítása.
  • A munkaterület tisztán tartása.

Új munkatársunk irányába támasztott elvárások:

  • Megbízhatóság, felelősségteljes, precíz munkavégzés.
  • Terhelhetőség.

Előny:

  • Középfokú végzettség (érettségi).
  • Gyógyszeripari gyakorlat, GMP ismerete.
  • Gyógyszertári asszisztensi, vagy vegyipari középiskolai végzettség.
  • Targonca vezetői jogosítvány.
  • Telephelyhez közeli lakhely.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Cafeteria.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület Bogáncsvirág u. 13-15.

Amennyiben Ön magára ismer és szeretne a Hungaropharma munkatársa lenni, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kiszerelő / Raktáros
  • Rövid pozíció név: Kiszerelő / Raktáros
  • Hirdető cég: HUNGAROPHARMA Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Gyógyszeralapanyag kiszerelések tisztatérben történő elvégzése a szakmai előírások, és a munkavédelmi szabályok szigorú betartásával. Kiszereléshez szükséges csomagolóanyagok átvétele, ellenőrzése. A kiszereléshez kapcsolódó dokumentumok precíz vezetése (Gyártási lap, gép és takarítási naplók). A tisztatéri takarítások elvégzése a szakmai előírásoknak megfelelően. A kiszereléshez használt gépek, berendezések, eszközök ellenőrzése, tisztítása. A kiszerelt áruk gyűjtőkartonba csomagolása. Az alapanyagok, és kiszerelt termékek kézi és gépi anyagmozgatása. Részvétel az áruátvételben (árurakodás, mennyiségi ellenőrzés). Számítógépes raktári nyilvántartás folyamatos vezetése. Kiszerelő üzem ellátása a megfelelő alap- és csomagolóanyagokkal. Nagykereskedői megrendelések kiszállításra történő összekészítése. Kereskedőházi áttárolási igények kiszállításra történő összekészítése, revideálása. A működés során képződő hulladékok kijelölt helyre történő szállítása. A munkaterület tisztán tartása.
  • Elvárások: Megbízhatóság, felelősségteljes, precíz munkavégzés. Terhelhetőség.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-24
  • Lejárati dátum: 2018-05-08
Állás, munka még: HUNGAROPHARMA Zrt.>