Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az AVON már több mint 130 éve kiáll a szépség, az innováció a pozitív gondolkodás, és mindenekelőtt a nők mellett. Az AVON portfóliójába tartoznak az olyan jól ismert és közkedvelt márkák, mint az ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft és az Advance Techniques. Az Avon termékeket a vállalat közel 6 millió aktív, független tanácsadón keresztül értékesíti.

Csatlakozzon sikeres csapatunkhoz akár azonnali kezdéssel, mint:

Kiszedősori munkatárs

2 műszakos munkarendbe
Gödöllő

Főbb feladatok, munkák:

  • A megrendelt termékek dobozba történő pontos összeállítása
  • A kész rendelések ellenőrzése
  • Termékek töltöttségének folyamatos ellenőrzése, szükség esetén utántöltési igény jelzése
  • A munkakör könnyű fizikai munkavégzésnek minősül

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Megbízható személyiség
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Jó terhelhetőség és állóképesség
  • Monotónia tűrés
  • Önálló- és csapatban való munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bruttó havi bérezés
  • Cafeteria a próbaidő lejártát követően
  • Bejelentett, határozatlan időre szóló munkaviszony
  • Dolgozói járatok biztosítása
  • Segítőkész vezetők
  • Összetartó, dinamikus csapat
  • Vásárlási kedvezmények
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Egyéni és csapat teljesítményösztönző programok

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Az AVON csapata várja Önt!
Küldje el jelentkezését még ma!

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a „Kiszedősori munkatárs” pozíció megjelölésével várjuk.

Visit our website: www.avon.hu

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Avon Cosmetics Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kiszedősori munkatárs
  • Hirdető cég: Avon Cosmetics Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Gödöllő
  • Feladatok: A megrendelt termékek dobozba történő pontos összeállítása A kész rendelések ellenőrzése Termékek töltöttségének folyamatos ellenőrzése, szükség esetén utántöltési igény jelzése A munkakör könnyű fizikai munkavégzésnek minősül
  • Elvárások: Középfokú végzettség Megbízható személyiség Felelősségteljes, precíz munkavégzés Jó terhelhetőség és állóképesség Monotónia tűrés Önálló- és csapatban való munkavégzés Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.14
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 2