AD AUTO TOTAL Kft.
Bővülő csapatunkba

Kiszállító

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

Van jogosítványod és szeretsz vezetni? Nem akarsz egész nap egy irodában ülni vagy egy raktárban pakolni?
Akkor te minket keresel és mi téged keresünk!

Munkakör leírása:
  • Ki kell szállítani az autóalkatrészeket a partnereinknek Budapesten illetve Pest megyén belül.

Munkaidő:
  • Hétfőtől- péntekig 7:00-16:00-ig (A hét) és 8:00-17:00-ig (B hét), illetve havi 1-2 szombaton 7:00-12:00-ig.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jogosítvány és 1-2 éves rutin.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha meg tudod különböztetni a féktárcsát a fékbetéttől, az király, de nem feltétel. Ha ennél is többet tudsz az autóalkatrészekről, akkor gyakorlatilag minden tudásod megvan.

Amit kínálunk:

  • Akár 375.000,- forint bruttó bért! (műszak- és túlórapótlékkal, bónusszal elérhető)
  • Bejelentünk a teljes fizetéseddel, szóval ha betegállományba kerülnél vagy később hitelt szeretnél, előnnyel indulsz!

Amit nem csinálunk:
  • Nem büntetünk levonással a fizetésedből, ha későn indulsz el.
  • Nem büntetünk levonással a fizetésedből, ha később érsz vissza.
  • Nem büntetünk levonással a fizetésedből, ha az autó többet fogyaszt, mert használod a klímát.
  • Nem vonunk le irreális összeget a fizetésedből, hogy rádsózzunk egy csomó céges logós munkaruhát.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Gubacsi út 24.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el fényképes önéletrajzod.
Kérlek ne gyere be személyesen, amíg nem hívunk és kérlek ne is telefonálj be. Csak azoknak az önéletrajzát nézzük meg, akik itt jelentkeznek!