Vállalatunk az 1951-ben alapított Győr- és Vidéke Sütőipari Vállalat jogutódja, közel 70 éves szakmai múlttal rendelkezik. A termékportfólió nagyobb részét a szendvicskenyerek és kalácsok, valamint az egészségtudatos táplálkozást támogató termékek teszik ki, melyeket két telephelyen, Győrben és Miskolcon gyártunk.

Vállalatunk hosszú évek óta a magyar sütőipari piac meghatározó szereplője.
Termékeinket folyamatosan fejlesztjük, alapvető értékeink közé tartoznak az innovációs készség, a megbízhatóság és kollegáink magas szintű elkötelezettsége.

„Minden ízében életrevaló”

Csatlakozzon Ön is a Ceres csapatához!

Nemzetközi háttérrel rendelkező, élelmiszeripari vállalat miskolci telephelyére
új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Kiszállítási vezető

A MUNKAKÖRHÖZ KAPCSOLÓDÓ FŐBB FELADATOK:

  • biztosítja a raktárban a késztermék elhelyezését, tárolását
  • felel a késztermék időben történő kiszállításáért
  • felel a fuvarok megszervezéséért
  • ellenőrzi és koordinálja a raktározási és kiszállítási folyamatokhoz tartozó műveleteket
  • felügyeli és irányítja a művezető raktárosok, a rendelésfelvevők és a szállításirányítók munkáját
  • igazolja és rendszerben rögzíti a készáru átvételét az üzemektől, feltárja az esetleges hiányok okát
  • biztosítja, hogy a készáru kezelése a mindenkori utasításoknak megfelelően történjen
  • felügyeli és betartatja a munkavédelmi, biztonságtechnikai és munkaegészségügyi előírásokat

A JELÖLTEKKEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú, szakirányú végzettség
  • legalább 3-5 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel program magabiztos használata)
  • önálló, pontos munkavégzésre való képesség
  • kiváló problémamegoldó és szervező készség
  • terhelhetőség, megbízhatóság
  • csapatorientált szemlélet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség, változatos munkaköri feladatok
  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc