A CELLCOMP Elektronikai Termékeket Gyártó Kft. olyan nemzetközi hírű vevőket tudhat magáénak, mint a MERCEDES, BMW, SIEMENS, Valeo, Linde, CONRAD, Bosch, JUNGHEINRICH, Miele, LIEBHERR.
A CELLCOMP Kft. sikerének titka a nemzetközi szabványoknak megfelelő, versenyképes termékekben, a vállalatnál dolgozó tapasztalt munkavállalókban, a jól szervezett, rugalmas és hatékony termelésben, a vevőközpontú gondolkodásmódban, a pontos kiszállításokban és vevőkiszolgálásban rejlik.
A vállalat tevékenységi, illetve termékkörében a legjelentősebb helyet az elektronikai komponensek, panelek, ventilátorok szerelése foglalja el.

A Cellcomp Kft. tapolcai telephelyére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KISZÁLLÍTÁSI KOORDINÁTOR

feladatok:

  • Export-import vámokmányok kezelése, ellenőrzése és teljeskörű adminisztrációja
  • Termékek szakszerű tarifális besorolása
  • Spedícióval, társosztályokkal és a német anyacéggel való kapcsolattartás szóban és írásban
  • Fuvarszervezés és kontroll (EU-n belül és kívül)
  • EKAER ügyintézés
  • fuvarokmányok elkészítése
  • nyilvántartások vezetése
  • igény esetén fizikai jelenlét a vámhivatalban és speditőri irodákban
  • vámkezelési nyilvántartások vezetése

elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • szakirányú OKJ tanfolyam (vámügyintéző)
  • kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, együttműködési és problémamegoldó képesség
  • rugalmasság, utazási hajlandóság
  • megbízható angol nyelvtudás, írásban és szóban

előnyt jelent:

  • jövedéki ügyintézés és nyilvántartás vezetésében való jártasság
  • német nyelv társalgási szintű ismerete
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8300 Tapolca, Sümegi utca 36.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázati anyagát a következő címre:

Cellcomp Kft.
8300 Tapolca, Sümegi u. 36.
vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Egyéb információ: +36 95 525-330