MKB Bank Nyrt.

Kisvállalati tanácsadó - Budapest

Feladatok:

  • Tanácsadás a banki kisvállalati ügyfélköre részére
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, az ügyfelek szakszerű, gyors, pontos és udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
  • Banki termékek értékesítése ügyfeleink részére
  • Szerződések előkészítése, megkötése és az ezekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Új kapcsolatok kiépítése, a kisvállalati ügyfélkör bővítése
  • Ügyfélminősítésben, elemzés és előterjesztés készítésben való közreműködés
  • Együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Kisvállalati vagy középvállalati ügyfélkörben szerzett szakmai és hitelezési gyakorlat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Pénzügyi, számviteli alapismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést kínálunk
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • Karrierlehetőséget kínálunk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.