Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
LASSÁNYI ZSÓFIA ÁGNES E.V.

Kisgyermeknevelő, dajka

Hirdetés szövege:

    Budapest 12. kerületi családi bölcsi keres kisgyermekgondozót 1-3 éves csoportjához napi 8 órában.
    Az ideális jelölt lelkes, megbízható, türelmes, szereti a gyerekeket és szót ért velük, lelkiismeretes, mosolygós.

    Amit várunk: a gyerekek felügyelete, foglalkoztatása, etetése, de takarítás és pelenkázás is.

    Amit ajánlunk: zöld környezet, családias munkahely, megbecsülés, lehetőség ötletek megvalósítására, önálló foglalkozások vezetése.

    Előny: gyerekekkel szerzett szakmai tapasztalat, családi napközi működtetője végzettség, egyéb szakirányú végzettség.

    Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bébiszitter
  • Egyéb szakmunka
  • Óvónő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1125, BUDAPEST DIANA utca 10. A

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kisgyermeknevelő, dajka
  • Hirdető cég: LASSÁNYI ZSÓFIA ÁGNES E.V.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XII. kerület
  • Feladatok: Budapest 12. kerületi családi bölcsi keres kisgyermekgondozót 1-3 éves csoportjához napi 8 órában.Az ideális jelölt lelkes, megbízható, türelmes, szereti a gyerekeket és szót ért velük, lelkiismeretes, mosolygós.Amit várunk: a gyerekek felügyelete, foglalkoztatása, etetése, de takarítás és pelenkázás is.Amit ajánlunk: zöld környezet, családias munkahely, megbecsülés, lehetőség ötletek megvalósítására, önálló foglalkozások vezetése.Előny: gyerekekkel szerzett szakmai tapasztalat, családi napközi működtetője végzettség, egyéb szakirányú végzettség.Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-13