R.T.B. Étterem Kft.
  • Tudtad, hogy a padthai wokbar nem csak egy stílusos és népszerű étteremlánc, hanem egy kifejezetten jó hangulatú, munkatársközpontú munkahely?
  • Mindazok mellett, hogy vonzó fizetéssel és juttatási csomaggal jutalmazzuk dolgozóink odaadását, azon vagyunk, hogy támogassuk az egyéni fejlődést, karrierterveket a padthainál.
  • Csatlakozz hozzánk

    Kisegítő pultos (leszedő)

    pozícióba!

    Feladatok:

      • tálcaleszedés, vendégekkel való kommunikáció
      • vendégtér rendben- és tisztántartása
      • pultosokkal, wok-előkészítőkkel való együttműködés
      • biztosítja, hogy legyen elegendő evőeszköz, tálca a kiszolgáló pultnál

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • lelkes, optimista, a jó humorérzék pedig mindig csak plusz
      • gyorsan tanul, nyitott arra, hogy a legjobbat hozzuk ki belőle
      • energikus, segítőkész
      • igazi csapatjátékos, szeret közösségben dolgozni

    Amit kínálunk:

      • fizetjük a tréningedet
      • mivel képzéseink nagyon alaposak, akár pályakezdő is lehetsz, de tapasztalattal sem fogsz unatkozni nálunk
      • karrierprogramunknak köszönhetően lehetőséged van a fejlődésre
      • munkahelyi étkezés, továbbá dolgozói kedvezmény vár rád éttermünkben
      • fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya, ezért igyekszünk a beosztásokat is eszerint kezelni
      • kedvezményes sportolási lehetőség, csapatépítő programok és szuper hangulat vár rád

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Felszolgáló, Pincér, Pultos
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1056 Budapest, Papnövelde utca 10.

    Havi nettó fizetési keret:

    235 000 HUF