ALPHA-VET Kft.
Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, a 100%-ban magyar tulajdonú Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet csapatbővítése céljából kereskedelmi képviselő pozícióba.
Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés: családbarát légkör, innovatív cégkultúra, szakértő csapat vár!
Csatlakozz értékesítő csapatunkhoz, ha- szívesen dolgoznál egy megbecsült, szakértő csapatban, akire hosszú távon számít a vállalat,- érdekel a kereskedelem,- szívesen veszel részt szakmai rendezvényeken,- szeretsz új embereket megismerni, szívesen segítesz szaktudásoddal másoknak,- nem okoz gondot, ha minden nap úton vagy,- változatos munkakörre vágysz! Székesfehérvári központú vállalat vár területi képviselői pozícióba!

Kisállatorvos látogató kereskedelmi képviselő

Főbb feladatok, munkák:

    Jelentkezz még ma és csatlakozz a csapatunkhoz, ha
    - imádsz vezetni, úton lenni, kerülöd az irodát, mert ott bezárva érzed magad (partnerek látogatása)
    - feldobja a napodat, ha megoldasz egy nehéz esetet (új partneri kapcsolatok kialakítása)
    - akkor érzed magad sikeresnek, ha a hét végére többet adtál el, mint a kollégáid (termékértékesítés)
    - a kapcsolattartás, új emberek megismerése a lételemed
    - szívesen pezsegsz szakmai kiállításokon, rendezvényeken is
    - szakmai tudásoddal szívesen támogatod az állatgyógyászat szereplőit.

    Magadra ismertél? Gyere hozzánk értékesítő csapatunkba, mert ezt az állást neked találták ki!
    Ezekből a tevékenységekből állnak a munkanapok:
    • partner látogatás, vevőkeresése, értékesítés,
    • termékek, szolgáltatások marketingje,
    • szakmai rendezvényeken a vállalat képviselete (megjelenés, kiállítás, előadástartás, stb.) a felettese által meghatározott módon,
    • kapcsolattartás partnerekkel, látogatások,
    • webes és írott katalógus elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • állatorvosi, orvosi, gyógyszerészi, állattenyésztési vagy mezőgazdasági felsőfokú végzettség,
    • minimum 3-5 év értékesítői tapasztalat
    • siker és teljesítmény orientált hozzáállás
    • megállíthatatlan, kiváló kommunikációs képesség, a témában nem jut más melletted szóhoz
    • kitartás,
    • partnerek napi lélekápolása, hogy éreztesd, valóban törődsz velük
    • jogosítvány
    Csapatunkban a helyed, ha:
    - képes vagy észrevenni olyan üzleti lehetőségeket, amik sikeresebbé teszik az értékesítést
    - becsületes vagy és figyeled a partnerek igényeit, kitalálod mire van szükségük
    - sikeresen átlendülsz a kitűzött célokon és képes vagy könnyedén teljesíteni azokat
    - mindenkivel szót értesz (kiemelkedő kommunikációs képesség)
    - agilis vagy és egy agilis vállalatnál, agilis csapatban közös célokért szeretnél dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    A munka során nagy előnyt jelent az állatgyógyászati gyakorlat, vagy gyógyszer termékek értékesítése terén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • pénz, pénz, pénz: rajtad múlik mennyi a vége: alapbér + jutalék
    • bejelentett teljes állás, nem kell vállalkozónak lenned
    • vírusálló, stabil, tőkeerős háttér
    • lendületes, motiváló csapat
    • céges autó
    • szakértő csapat
    • munkába állás akár 1 hónapon belül
    További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
    1. Sportrendezvények
    2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
    3. Dolgozói bankszámla vezetés
    4. Modern konyhák
    5. Modern irodák
    6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
    7. Dolgozói tájékoztatás
    8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
    9. Nyaralási lehetőség
    10. Egészségmegőrzés
    11. Alapítványi segítség
    12. Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, céges üdülés, üdültetés

Várjuk a fényképes önéletrajzok csatolását!