Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

KIRENDELTSÉG VEZETŐ

Jászberény

A Te feladataid:

  • 13 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése
  • Munkáltatói jogkör gyakorlása, toborzás-kiválasztás központi HR támogatással
  • Kirendeltségi munkafolyamatok operatív irányítása
  • Partnerekkel való személyes kapcsolattartás, professzionális ügyfélkiszolgálás biztosítása
  • Értékelések és beszámolók készítése

Amit Tőled elvárunk:

  • Értékesítésben vagy logisztikai területen szerzett – több éves vezetői gyakorlat
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Minimum középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Műszaki érdeklődés előny, de az autóalkatrész ismeret nem feltétel

Amit Neked kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Több hónapos betanítási program, központi képzések
  • Folyamatos fejlődés, karrier lehetőség
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában (szabad hétvége)
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Kimagasló kereseti lehetőség, béren kívüli juttatások (cafeteria)

    CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5100 Jászberény Vásár tér 1.

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba:

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kirendeltség vezető (Jászberény)
  • Rövid pozíció név: Kirendeltség vezető
  • Hirdető cég: Unix Autó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Jászberény
  • Feladatok: 13 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése Munkáltatói jogkör gyakorlása, toborzás-kiválasztás központi HR támogatással Kirendeltségi munkafolyamatok operatív irányítása Partnerekkel való személyes kapcsolattartás, professzionális ügyfélkiszolgálás biztosítása Értékelések és beszámolók készítése
  • Elvárások: Értékesítésben vagy logisztikai területen szerzett – több éves vezetői gyakorlat Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás Kiváló kapcsolatteremtő készség Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek Minimum középfokú végzettség „B” kategóriás jogosítvány Műszaki érdeklődés előny, de az autóalkatrész ismeret nem feltétel
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-13
  • Lejárati dátum: 2018-07-20
Állás, munka még: Unix Autó Kft. >