Bernstein Kft.
  • Gyakorlatod van gépek kezelésében, beállításában, és jó a kézügyességed?Olyan helyet keresel, ahol értékelik a teljesítményed és több pénzt kapsz a gyorsaságodért és a jó minőségű munkádért cserébe?A biztos munkahely, a tisztességes hozzáállás passzol az értékeidhez?Rólunk: 2006 óta a németországi Bernstein AG partnere vagyunk szenzorok és kapcsolók gyártásában. Fejlődésünk eredménye, hogy jelenleg havi szinten több ezer megrendelést tudunk teljesíteni.Mindezt kiváló minőséget nyújtó kollégáinknak köszönhetjük.
  • Kiöntő- operátor

    Főbb feladatok, munkák:

      Mi lesz a feladatod?

      • Ipari gyantázó gépek kezelése, utántöltése, beállítása, ill. kézi gyantázás fecskendővel
      • Szárító kamrák kezelése
      • Kézi szerelési feladatok ellátása
      • Gyantázott termékek anyagmozgatása
      • Munkakörnyezeted rendben tartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Ehhez szükséges, hogy legyen:

      • Hajlandóságod az egyre jobb és jobb teljesítmény elérésére, ehhez szükséges, hogy kellőképpen gyorsan és precízen végezd a munkád.
      • Rugalmasságod és jó fizikai állóképességed; a munka alapvetően ülő-jellegű, alkalmanként kb. 20 kilogrammos sablonok anyagmozgatásával.
      • Gyártó környezetben szerzett tapasztalatod, gépek kezelésében, beállításában szerzett gyakorlatod
      • Kézügyességed a kézi gyantázási technikák elsajátításához

    Amit kínálunk:

      Ezt tudjuk nyújtani, hogy jól érezd magad nálunk:

      • Kétműszakos (8 órás) munkarendet, rugalmasságot a napi munkakezdésedben
      • Alapbért + gépkezelői pótlékot+ cafeteria juttatásokat+ az alapbér egyharmadának megfelelő teljesítményarányos mozgóbért (ami függ a gyorsaságodtól és a precizitásodtól)+ jelenléti pótlékot+ utazási támogatást+műszakpótlékot
      • Olyan csapatot, akik befogadnak, és segítik a betanulásodat
      • Vezetődtől visszajelzést, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még
      • Odafigyelést az egészségedre, amit gyümölcsnappal támogatunk
      • Pénzjutalmat az ötleteidért, illetve év végén a hűségedért

      Cégünk jelenleg költözés előtt áll, a betanulási időben a X. kerület Fehér út 10. Ipari Parkban vagyunk, pár hónappal később új telephelyen, a IV. kerületi Ipari Parkban leszünk.

    Egyéb információ:

      Havi nettó átlag fizetés: 230.000 Ft

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Gépkezelő
    • Gyártás, Termelés
    • Operátor
    • Szakmunka
    • Gépkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1044 Budapest

    Havi nettó fizetési keret:

    230 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Jelentkezési határidő:

    2019. 06. 03.

    A " Jelentkezem " gombra kattintással kérem küldje el fényképes önéletrajzát.