Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Székesfehérváron tevékenykedő ügyfelünk részére keresünk kollégát 1 éves határozott időre az alábbi munkakör betöltésére:

Kintlévőség kezelő könyvelő / elemző

Főbb feladatok, munkák:

  • A cégcsoporton belül a magyar és a német kintlévőségek nyomon követése
  • Számlák gyűjtése, nyilatkozatok és emlékeztetők küldése
  • Ügyfelek Oracle rendszerben való rögzítése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Számviteli, pénzügyi vagy közgazdasági középfokú / felsőfokú végzettség vagy 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • Legalább középfokú angol és német nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Oracle)
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Kintlévőség kezelő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kintlévőség kezelő könyvelő / elemző
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: A cégcsoporton belül a magyar és a német kintlévőségek nyomon követése Számlák gyűjtése, nyilatkozatok és emlékeztetők küldése Ügyfelek Oracle rendszerben való rögzítése Társosztályokkal való szoros együttműködés Riportok készítése
  • Elvárások: Számviteli, pénzügyi vagy közgazdasági középfokú / felsőfokú végzettség vagy 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat Mérlegképes könyvelői végzettség előny Legalább középfokú angol és német nyelvtudás Kiváló számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Oracle) Pontos, precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.01.18
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1