Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Kihelyezett információbiztonsági felelős – TR Consult Kft.

    2007 óta azon dolgozunk, hogy ügyfeleink számára a legmodernebb nemzetközi megoldásokat közvetítsük információmenedzsment területen. Mindezt úgy tesszük, hogy kollégáink is jól érezzék magukat. Támogatjuk szakmai fejlődésüket képzésekkel, előrelépésüket karrier tervvel, figyelünk a work-life balance-ra, minőségi környezetet alakítottunk ki számukra, közösséget építünk, és számos juttatási lehetőségből választhatnak aszerint, ami fontos számukra. Minőségi jellemzőink a precíz mérnöki munka, ügyfélközpontúság, hatékonyság, kölcsönös bizalom, együttműködés és nyíltság.
    Ha ez szimpatikus számodra, nézzük a részleteket...

Mi lenne mindebben a Te feladatod?

  • Kihelyezett információbiztonsági felelősként az ügyfeleink támogatása biztonsági kérdésekben
  • IBIR rendszer kialakítása és működtetése
  • Szabályzatok kialakítása
  • Biztonsági irányelvek érvényesítése fejlesztésekben
  • Belső auditok végrehajtása, valamint az ügyfelek képviselése külső auditok során

Ha mindezzel rendelkezel...

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éves IT biztonsági területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Korszerű IT biztonsági megoldások ismerete
  • Logikus mérnöki gondolkodásmód
  • Rendszerszemlélet
  • Nyitottság új szakmai ismeretekre
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

és esetleg a következők közül is illik rád valami..

  • CISA, CISM minősítés megléte
  • ISO 27001 auditor minősítés
  • Egyéb IT vagy IT biztonsági szakmai és gyártói vizsgák

akkor ezt ajánljuk Neked:

  • Versenyképes jövedelem
  • Izgalmas, változatos, kreativitást igénylő projektek (közismert nagyvállalatokkal együttműködve)
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Hazai és nemzetközi szakmai konferenciákon/képzésen való részvétel lehetősége – kiemelten támogatjuk az innovációt
  • Fiatal, dinamikus csapat, közösségi élmények
  • Modern környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési információk:

Ha a fentiek alapján el tudod képzelni magad egy ilyen környezetben, és úgy gondolod, helyt is állnál, küldd el nekünk a magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: TR Consult Kft. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kihelyezett információbiztonsági felelős
  • Rövid pozíció név: It munkatárs
  • Hirdető cég: TR Consult Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Kihelyezett információbiztonsági felelősként az ügyfeleink támogatása biztonsági kérdésekben IBIR rendszer kialakítása és működtetése Szabályzatok kialakítása Biztonsági irányelvek érvényesítése fejlesztésekben Belső auditok végrehajtása, valamint az ügyfelek képviselése külső auditok során
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség Legalább 2-3 éves IT biztonsági területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat Korszerű IT biztonsági megoldások ismerete Logikus mérnöki gondolkodásmód Rendszerszemlélet Nyitottság új szakmai ismeretekre Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban is) B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-13