Finance Sales Hungary Kft.

Kihelyezett banki tanácsadó és Értékesítő - Esztergom

A Finance Sales Hungary pénzügyi és biztosítási területre specializálódott és 17 éve van jelen a piacon. Vállalatunk 11 éve üzemeltet megbecsült partnerünknél, hazánk egyik legnagyobb kiskereskedelmi láncában kihelyezett pénzügyi partner pontokat az ország számos pontján. A Tesco Globál Zrt.-nél található kirendeltségeinknél - Media Markt-os együttműködéssel - felkészült szakembereink segítik a vásárlókat a számukra legmegfelelőbb pénzügyi konstrukció kiválasztásában.

Főbb feladatok, munkák:

  • Potenciális ügyfelek igényeinek felmérése, személyre szabott banki és biztosítási szolgáltatások bemutatása, értékesítése
  • Igényelt szolgáltatásokra vonatkozó szerződések megkötése, továbbítása a partner banknak és biztosítónak
  • Csapatra vonatkozó, napi forgalomról szóló jelentés elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezel a következő végzettségek bármelyikével: BA diploma / Biztosítás közvetítői tanúsítvány / Pénzügyi szolgáltatás közvetítői tanúsítvány / Bankreferensi szakképesítés / Befektetési tanácsadói szakképesítés/ Banki szakügyintéző / Pénzügyi szakügyintéző / Értékpapír-piaci szakügyintézői szakképesítés / Valutapénztárosi bizonyítvány (pénzváltás közvetítése esetén)
  • Ügyfélorientált értékesítési szemlélet jellemez
  • Hatékony és meggyőző a kommunikációd
  • Talpraesetten és magabiztosan kezeled a spontán szituációkat

Amit kínálunk:

  • Havi fix bérezés, melyet egy felső korlát nélküli, teljesítményarányos jutalékrendszer egészít ki
  • 1 hónapra előre egyeztetett, tervezhető beosztás; napi 8 órás munkavégzés
  • Állandó helyen történő munkavégzés – TESCO Pénzügyi Partner Pont, Media Markt együttműködéssel
  • Munkába járás támogatása (távolsági tömegközlekedés, gépjármű)
  • Végzettség nélkül is hosszútávra tervezhetsz velünk

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Biztosítás értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2500 Esztergom

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, küldd el önéletrajzodat lakhely megjelöléssel!