Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Kihelyezés tervezési koordinátor

Főbb feladatok:

  • A Marketing Trade Plan csapat tagjaként összefogja az akciós kihelyezéssel kapcsolatos információkat és elkészíti az ehhez kapcsolódó kommunikációkat
  • Segíti a promóciós tervek megvalósulását, az kitűzött üzleti célok elérését a vásárlói igények figyelembe vételével
  • Akciós áruházi alaprajzok karbantartása, a változások folyamatos és pontos lekövetése
  • Kihelyezési Menedzser munkájának támogatása

Amit kérünk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum alapfokú angol tudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kihelyezési ismeretek

Előnyt jelent:

  • Munkája során képes az üzleti és vásárlói igényeket is figyelembe venni (gazdasági és vásárlói szemléletmód)
  • Bolti (operációs, kihelyezési) folyamatok ismerete
  • Proaktív, kreatív gondolkodás
  • Képes rugalmasan reagálni a folyamatos változásokra, jó stressztűrő képesség
  • Tájékozott a konkurens aktivitásokkal kapcsolatban
  • Felhasználói szintű Office, Windows, Outlook tudás
  • Stabil Excel tudás (függvények alapos ismerete, illetve makrók ismerete előny, de nem feltétel)
  • Nyelvismeret: Tesco Európából érkező levelek megértése, megválaszolása

Amit kínálunk:

    Munkatársaink visszajelzései alapján:
    • Jó csapatszellem, elkötelezett, kitartó és lelkesítő munkatársakkal dolgozhatsz együtt
    • Nemzetközi csapat, a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szorosan együtt dolgozunk
    • Betanítás, képzések és tréningek, vagyis folyamatosan tanulhatsz, fejlesztheted magad
    • Rugalmas munkavégzési lehetőség, a központi irodai pozíciók legtöbbjénél támogatjuk, hogy akár otthonról is dolgozhass heti 1-2 alkalommal
    • Dolgozói autóbuszok a Boráros térről és a Déli pályaudvartól, amellyel 15-25 perc alatt kijuthatsz Budaörsi központunkba
    • Kollégáink előnyként értékelték még a könnyű parkolási lehetőséget, az étkező helyiséget és kávézót a cégen belül, valamint, hogy gyakoriak a céges rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.

Jelentkezési határidő:

2018. 01. 24.

Jelentkezni lehet a lenti Jelentkezem gombra kattintva!

Kérjük, hogy pályázatához csatoljon angol nyelvű önéletrajzot is.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kihelyezés tervezési koordinátor
  • Rövid pozíció név: Koordinátor
  • Hirdető cég: TESCO-GLOBAL Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Feladatok: A Marketing Trade Plan csapat tagjaként összefogja az akciós kihelyezéssel kapcsolatos információkat és elkészíti az ehhez kapcsolódó kommunikációkat Segíti a promóciós tervek megvalósulását, az kitűzött üzleti célok elérését a vásárlói igények figyelembe vételével Akciós áruházi alaprajzok karbantartása, a változások folyamatos és pontos lekövetése Kihelyezési Menedzser munkájának támogatása
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség Minimum alapfokú angol tudás B kategóriás jogosítvány Kihelyezési ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: TESCO-GLOBAL Zrt.>