Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt.  és a Kisfaludy2030 Turisztikai Fejlesztő Nzrt. pályázatot hirdetnek

kifogáskezelési szakértő

munkakör betöltésére.

Feladatok:

    Ha szeretne egy csapatban dolgozni velünk, az alábbi feladatokban számítunk a szakértelmére:
    • Társaság tevékenységével kapcsolatos pályázatok kapcsán beérkező kifogások kezelése
    • Pályázói oldalról beérkező kifogások feldolgozása, felterjesztése, döntési folyamatba történő becsatornázása, háttérdokumentáció feldolgozása
    • Szükség esetén a pályázói kifogások személyes kezelése
    • Együttműködés a pályázói munkafolyamatokban részt vevő kollégákkal, partnerekkel

Szakmai követelmények:

    • szakirányú vagy közgazdász felsőfokú végzettség
    • Legalább 3 év munkatapasztalat közigazgatásban
    • MS Excel és Word magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

    • kezelő szervnél vagy irányító hatóságnál szerzett tapasztalat
    • pályázatkezelésben és kifogáskezelésben szerzett tapasztalat

Személyes követelmények:

    • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
    • Kiváló kommunikációs képesség
    • Jó szervező készség
    • Önállóság, magabiztosság
    • Képesség csapatban történő együttműködésre
    • Terhelhetőség

Amit nyújtunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
    • Céges telefon
    • Laptop
    • Cafeteria juttatás a szabályzatnak megfelelően

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1027 Kacsa utca 15-23.

Amennyiben a fenti elvárásoknak nem felel meg maradéktalanul, jelentkezését nem tudjuk elfogadni.

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!