Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?

A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.
Keressük

Kiemelt vállalati kontroller

pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, kreatív, építkezni szerető személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • a Társaság havi, negyedéves kontrolling jelentései, beszámolói összeállításában való részvétel;
  • a HungaroControl Zrt. különböző időhorizontú üzleti tervei összeállításának támogatása;
  • a Társaság gazdasági/vállalkozási jellegű tevékenységével kapcsolatos jelentések, elemzések, elő- és utókalkulációk és árajánlatok elkészítése;
  • teljesítmény mérésére alkalmas feladat-, teljesítmény-, kapacitás-, eredményesség- és hatékonysági mutatószám-rendszer kialakításában, működtetésében és fejlesztésében való közreműködés;
  • a vezetői döntéseket megalapozó, egyéb kontrolling jelentések, elemzések elkészítése;
  • részt vesz a beruházási/fejlesztési tervének összeállításában, elemzésében, monitoringjában;
  • beruházási/fejlesztési terveiben szereplő tételekhez kapcsolódó gazdaságossági elemzések elkészítése;
  • részvétel a kontrolling-, tervezési- és riporting folyamatok valamint az azt támogató IT megoldások fejlesztésében, működtetésében

Elvárásaink:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (gazdasági területen),
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • releváns munkatapasztalat:
    • minimum 4 éves, folyamatosan kontrolling területen szerzett,
    • versenypiaci (IT, közlekedés, távközlés, termelő vállalat, nem tanácsadói, szolgáltatói üzletág),
    • aktív kontrolling területen (nem anyavállalati kontrollingot kiszolgáló, hanem helyi szinten teljes funkcionalitással és döntési körrel működő kontrolling területen),
    • közép- vagy nagyvállalati szinten,
  • alapos számviteli ismeretek,
  • business case készítésében, gazdaságossági számításban szerzett tapasztalat,
  • modern prezentációs eszközök ismerete, a PowerPoint magas szintű alkalmazása,
  • professzionális szintű excel, adatbázis kezelés

Az ideális jelöltet az alábbiak jellemzik:

  • jelenlegi munkahelye szerinti iparág átfogó ismerete, üzleti modell bemutatásának képessége,
  • adott szakterület érdekeinek felismerése, a szakterületi érdekek mögötti mozgatórugók felismerésének képessége,
  • műszaki, technológiai területekkel való együttműködés képessége,
  • terhelhetőség, hektikus munkavégzéshez való alkalmazkodás képessége,
  • jó kommunikációs képesség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • strukturált gondolkodásra és komplex feladatok egyidejű kezelésére való képesség

Előnyt jelent:

  • műszaki irányú végzettség (pl. mérnök-közgazdász),
  • vállalatértékelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Stabil hátterű, innovatív cég;
  • Kulturált munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XVIII. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, akkor jelentkezésedet a hirdetés alatt található adatlap kitöltése után, magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk.