Kiemelt ügyfélkapcsolati vezetőmunkatárs – Magyarország (férfi/nő)

    A JOSERA immár 75 éve támogatja a mezőgazdaság megújításán dolgozó tenyésztőket. Úttörő jellegű takarmányozási megoldásaival a világ több mint 60 országában jelen levő családi vállalkozásunk fejlődését az innováció és a kiváló minőség iránti töretlen elkötelezettség mozdítja elő. A partnereinkkel folytatott szoros együttműködés keretében minden egyes nap azon fáradozunk, hogy a szükséges ismeretek széles körű megosztásával és szakszerű tanácsadással minél hatékonyabban hozzájárulhassunk az állatok egészségének megőrzéséhez és a gazdaságok jövedelmezőbbé tételéhez. A JOSERA a haszonállatok takarmányozására, a háziállatok táplálására és az emberi fogyasztásra szánt élelmiszerek gyártására szakosodott ERBACHER élelmiszeripari csoport tagja. A vállalatcsoporthoz tartozó társaságok az ismeretek hatékony megosztásával és egymás mindenre kiterjedő támogatásával jelentős hangsúlyt fektetnek a gyakorlati problémák megoldására kiváló minőségű termékeik kifejlesztésekor.

    Németországban bejegyzett vállalatunk magyarországi értékesítési stratégiájának kidolgozásához, alkalmazásához és továbbfejlesztéséhez Magyarországon élő munkatársakat keres.

Munkaköri leírás:

  • Világos és egyértelmű értékesítési stratégia kidolgozása, alkalmazása és továbbfejlesztése
  • Forgalmazókkal folytatandó együttműködés fejlesztések megvalósítása érdekében: értékesítési mennyiségek, forgalom, árrés és piaci részesedés növelése
  • Meglévő forgalmazói hálózat kibővítése
  • Az értékesítési képviselők támogatása
  • Műszaki és kereskedelmi szempontok figyelembevétele a tenyésztőkkel történő együttműködés során
  • Érdekelt felek számára szervezendő értekezletek, műhelyfoglalkozások és képzések ütemezése és egyeztetése
  • Gyakori belföldi utazások Magyarországon, negyedévente esedékes kiutazások Németországba
  • A CRM rendszer rendszeres jellegű használata, és a szükséges jelentések megtétele

Követelmények:

  • Megfelelő agrárdiploma (pl. agrármérnöki végzettség), vagy más hasonló szakmai végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat a takarmányozás vagy gazdaságvezetés területén, vagy más hasonló munkakörben (tejelő tehenek/borjak gondozása)
  • Kiterjedt helyi mezőgazdasági ismeretségi kör
  • Nyitottság, kezdeményezőkészség, csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • A magyar nyelv folyékony használata, valamint az angol vagy német üzleti nyelvezet alapos ismerete kötelező jellegű elvárás

Amit kínálunk:

  • Műszaki, termékismertető és gyakorlati képzés Németországban
  • Rögzített összegű fizetés + teljesítményalapú bónusz
  • Cégautó használata magáncélra
  • Mobiltelefon, táblagép és laptop
  • Kiegészítő biztosítás nemzetközi utazások céljára
  • Változatos és reális célkitűzések, rendszeres jellegű belső támogatással

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Magára ismer a leírás alapján, és szívesen kipróbálná magát? Küldje el önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombon keresztül.