EMOGÁ Észak-Magyarországi Gáz Kereskedelmi Kft. (EMOGÁ KFT.)
  • Társaságunk a magyar földgázpiac aktív és dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú szereplője. Cégcsoportunk több évtizedes múltra tekint vissza a fölgázkereskedelem és elosztás területén. Csapatunk szakmai irányítása a budapesti fióktelepből történik, tevékenységünk az ország egész területére kiterjed.

  • Kiemelt ügyfélkapcsolati szakértő

    Főbb feladatok, munkák:

      - földgáz- és villamosenergia felhasználók és potenciális ügyfélkör felkutatása

      - piackutatási és piacelemzési tevékenység folyamatos végzése

      - kockázatkezelés a meglévő és jövőbeli üzleti partnerek tekintetében, értékesítési stratégia kialakításában való aktív részvétel

      - ajánlatok elkészítése, üzleti találkozók szervezése, kereskedelmi szerződések megkötése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - minimum 2 éves, értékesítési téren szerzett tapasztalat

      - önálló munkavégzésre való képesség

      - nagyfokú precizitás és pontosság

      - határozottság, kiváló kommunikációs képesség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - energetikai területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      - versenyképes jövedelem, kiemelkedő prémium rendszer

      - stabil, megbízható vállalati háttér

      - folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, nagyfokú háttértámogatás

      - céges autó, magánhasználati lehetőséggel

      - részvétel a Társaságot érintő stratégiai kérdések meghatározásában

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Key Account Manager
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria

    Jelentkezési határidő:

    2019. 04. 07.

    A jelentkezéshez magyar nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni a bérigény megjelölésével.