Kiemelt ügyfél adminisztrátor

Az Aon a világ egyik vezető biztosítási alkusz, kockázatkezelési és HR tanácsadó cége.120 országban 50 000 munkavállaló képvisel minket.
A Commercial Risk Solutions üzletágunk elsősorban vállalati ügyfeleknek nyújt kockázatkezelési és biztosítási tanácsadást.

A következő feladatok várnak rád:

  • ügyfelek és szerződések adatainak nyilvántartó rendszerben történő rögzítése, folyamatos karbantartása
  • dokumentumok érkeztetése, szkennelése
  • biztosítói jutalékok egyeztetése, jutalékszámlák kiállítása
  • díjbekérők előkészítése, kiállítása, számlamellékletek elkészítése
  • díjbeszedés és díjvisszautalás koordinációja, illetve rögzítése
  • kísérő levelek készítése

Amiért jó nálunk dolgozni:

  • Stabil, versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások, bónusz
  • Modern zöld irodaház
  • Nemzetközi vállalati kultúra
  • Hozzáértő, lelkes csapat
  • Gyümölcsnap, irodai masszázs
  • Cégünk által finanszírozott magánklinikai alapellátás

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office erős felhasználó szintű ismerete (EXCEL, Word)
  • Vakon gépelés
  • Monotonitástűrés
  • Megbízhatóság és terhelhetőség
  • Magas fokú problémamegoldó képesség
  • Komplex feladatok elvégzésének képessége
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés
  • Gyors, logikus gondolkodás, rendszerszemlélet

Előnyt jelent:

  • Adminisztrációban vagy biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Pénzügyi ismeretek

További információért látogass el az oldalunkra.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.