Kiemelt területi üzemeltetési irányító (áram)

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzemeltetési munkák megterveztetése, végrehajtásának felügyelete, erőforrásgazdálkodás
  • Kockázatokra való felkészülés, megelőzés, kialakuló krízisek elhárításának szervezése
  • Éves és középtávú üzemi műszaki és gazdasági tervek végrehajtásának szervezése, követése
  • Kapacitás tervezése, jelentések, beszámolók, esettanulmányok készítése. Az éves fejlesztési tervjavaslat összeállításában való részvétel
  • Az alvállalkozók tevékenységének ellenőrzése, az elvárt munkabiztonsági kultúra fenntartásának elősegítése
  • Közreműködés új technológiák bevezetésében
  • Szerelői állomány tudásának folyamatos fejlesztése
  • Új fogyasztók hálózati csatlakozási feltételeinek zsűrizésében közreműködés
  • Szolgáltatások teljesülésének figyelése, hálózat minőségi mutatók képzése, értékelése
  • Munkavédelmi szabályok érvényesítése
  • Munkavégzés megszervezése, értékelése
  • Üzemigazgató helyettesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi / főiskolai végzettség (villamosipari műszaki)
  • Legalább 5 év munkatapasztalat, ebből 3 év szakma specifikus
  • Legalább 1 év emberek vezetésében szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontúság
  • Erős teljesítményközpontú működés és változások aktív kezdeményezése

Amit kínálunk:

  • Lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre
  • Üzletközeliség, rálátás a szektor és a cég kulcstémáira
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • Korlátlan járóbeteg-ellátás, szűrővizsgálatok

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951. július 1-jén hozták létre debreceni központtal, a cég 1992-ben alakult részvénytársasággá. Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Magyarország területének egyötödén, 18 728 négyzetkilométeren, közel 400 településen szolgáltat villamos energiát. Ügyfeleinek száma több, mint 760 ezer. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.