XIII. KERÜLETI KÖZSZOLGÁLTATÓ ZRT.
Budapesti székhelyű, XIII. kerületben működő gazdasági társaság munkatársi csapatába kollégát keres

KIEMELT RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

pozícióba:

Főbb feladatok:

    A XIII. kerületi Önkormányzat kiemelt rendezvényeinek (többek között Angyalfolki Utcabál, Pozsonyi Piknik, Szent Mihály napi búcsú) teljes körű szervezése, ennek keretében hangsúlyosan:
    • engedélyeztetési eljárások intézése a hatályos jogszabályoknak megfelelően,
    • koncepciókészítés és műsorszervezés (az elmúlt évek szellemiségében),
    • pr és marketing munka:
      • web, facebook stb. kezelése,
      • printmarketing előkészítése,
      • sajtókapcsolatok,
      • közszolgálati kommunikáció (pl. lakossági és hatósági kapcsolattartás),
    • rendezvényüzemeltetés megszervezése (alvállalkozók bevonásával):
      • őrzés,
      • rendezvénytechnika,
      • rendezvénybútor,
      • forgalomtechnika,
      • kommunális szolgáltatások,
    • kitelepülés-/vásárszervezés, bérlők, kiállítók, vásárosok bevonzása, velük való kapcsolattartás,
    • szponzorkeresés,
    • pályázatírás és keresés.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 5 éves vezető rendezvényszervezői tapasztalat, marketing és pr, valamint rendezvénytechnikai és vásár- és műsorszervezési ismeretekkel,
  • legalább 5 db minimum 10 ezer fős fővárosi, közterületi rendezvény megszervezéséről referenciaigazolás 5 éven belül,
  • önálló munkavégzés,
  • csapatmunkára való képesség,
  • magas szintű informatikai ismeretek,
  • jogosítvány,
  • idegennyelv-ismeret (preferált: angol),
  • helyismeret (XIII. kerület),
  • gazdasági és pénzügyi ismeretek,
  • büntetlen előélet.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok, igazolások:

  • a pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz,
  • bruttó fizetési igény megjelölése,
  • elvárásoknál szereplő referenciaigazolások.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás,
  • stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés,
  • korrekt, megbízható jövedelem, próbaidő leteltét követően Cafeteria juttatás,
  • vidéki lakhely esetén 100%-os utazási költségtérítés,
  • továbbképzés biztosítása,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • sokrétű, érdekes feladat,
  • jó csapatmunka, céges rendezvények.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1131 Budapest József Attila tér 4.

Az álláshirdetésre benyújtott jelentkezésekben foglalt személyes adatokat a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. (cím: 1131 Budapest, Béke u. 65.) kezeli a közzétett adatkezelési tájékoztató szerint. A pályázók a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. adatkezelési tájékoztatóját a Társaság honlapján a közérdekű adatok menüpont 2.1.1 alpontjában érhetik el.