Győri Keksz Kft. tapasztalattal rendelkező

KIEMELT RAKTÁRI ÁRUSZÁLLÍTÓ

munkatársat keres.

Feladatok:

    Feladata a teljes körű raktári tevékenység ellátása és a raktári áruszállítók munkájának koordinálása:
  • áruátvétel (mennyiségi és minőségi),
  • árukiadás, termelés kiszolgálás koordinálása,
  • raktári adminisztráció (SAP használat),
  • kézi szkenner használat,
  • export folyamatok koordinálás (összekészítés koordinálása, dokumentumok elkészítése),
  • aktív részvétel a folyamatos fejlesztő kultúra kialakításában folyamatjavító ötletekkel,
  • munkahely folyamatos tisztántartása, folyamatos rendtartás fenntartása/betartatása, 5S alapján.

Elvárások:

  • raktáros koordinátori, raktári csoportvezetői tapasztalat,
  • legalább 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség,
  • könnyűgépkezelői végzettség (vezetőüléses 3324, vezetőállásos 3313),
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, SAP előny),
  • kézi szkenner ismeret,
  • 4 műszakos/folyamatos műszakrend vállalása.

Előny:

  • angolnyelv-tudás.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Holland Fasor 8.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy küldje angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.