Nemzetközi élelmiszeripari nagyvállalat
Északkelet-Magyarország területére

KIEMELT KÉPVISELŐ

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a területhez tartozó nagykereskedések és üzletek látogatása,
  • kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel,
  • bolti kihelyezések és akciók letárgyalása és megvalósítása,
  • rendelések felvétele és nyomonkövetése, a havi forgalmi tervek realizálása,
  • a merchadising céggel történő kapocslattartás, a területen levő merchandiserek munkájának koordinálása és ellenőrzése,
  • piaci versenykörnyezet figyelemmel kísérése, piacfigyelés (piaci trendek, mechanizmusok nyomon követése) konkurenciafigyelés és új értékesítési lehetőségek felkutatása,
  • jelentések és szükséges adminisztráció vezetése.

Elvárások:

  • legalább 3-4 éves FMCG kiskereskedelemben szerzett munkatapasztalat,
  • önálló, proaktív munkavégzés,
  • sikeres értékesítési háttér,
  • jó kommunikációs képesség,
  • pozitív személyiség, csapatjátékos hozzáállás,
  • alkalmazkodó képesség, rugalmasság, nyitottság,
  • középiskolai végzettség és felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • nemzetközi vállalati háttér, családias, közvetlen csapattal,
  • rugalmas munkavégzés, nagyfokú önállóság,
  • versenyképes juttatási csomag, autó, telefon, laptop.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Szakmai önéletrajzát kérjük, küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.