FŐVÁROSI KATASZTRÓFAVÉDELMI IGAZGATÓSÁG
Munkatársat keresünk

Kiemelt főelőadó (revizor)

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Belső ellenőrzési feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    A beosztás betöltésének feltételei:

    - magyar állampolgárság
    -kifogástalan életvitel
    -cselekvőképesség
    -szakirányú felsőfokú iskolai végzettség (közgazdasági vagy jogi vagy államigazgatási),
    -ellenőrzési, költségvetési, pénzügyi vagy számviteli munkaköri gyakorlat
    - legalább 2 éves munkaviszony, köztisztviselői illetve, közalkalmazotti jogviszony, ellenőrzési, költségvetési, pénzügyi vagy számviteli munkakörben.
    - felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismeretek,
    -egészségügyi és pszichológiai alkalmassági vizsgálat,
    - vagyonnyilatkozat tétel, kifogástalan életvitel vizsgálat lefolytatása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - a költségvetési szervek belső ellenőrzéséről szóló 193/2003. (IX. 26.) Kormány rendeletben meghatározott feltételeknek történő megfelelés
    - más, nem gazdasági felsőfokú iskolai végzettség esetén a következő képesítések valamelyike: mérlegképes könyvelői, okleveles pénzügyi revizori, pénzügyi-számviteli szakellenőri, okleveles
    könyvvizsgálói, költségvetési ellenőri, a Belső Ellenőrök Nemzetközi Szervezetének okleveles belső ellenőri képesítése, okleveles informatikai rendszerellenőr, közigazgatási- gazdálkodási-
    és ellenőrzési szakértői végzettség
    -rendvédelmi szervnél szerzett tapasztalat
    -"B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    Bérezés a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény rendelkezési alapján.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1081 Budapest, Dologház utca 1.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Önéletrajz és végzettségeket igazoló dokumentumok.