Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Kiemelt főelőadó (informatikus, IT)

Főbb feladatok, munkák:

    • Hálózatüzemeltetésben, desktop feladatokban való jártasság
    • Microsoft Active Directory kezelésben való jártasság

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Magyar állampolgárság
    • 18. életév betöltése
    • Büntetlen előélet
    • Bejelentett belföldi lakóhely
    • Egyes alkotmányos jogok törvény szerinti korlátozásának elfogadása
    • A hivatásos szolgálatra egészségi, pszichikai és fizikai szempontból alkalmasság
    • Megbízhatóság
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Precíz, pontos munkavégzés
    • Csapatmunka
    • Informatikai szakirányú főiskolai végzettség ((szak: mérnökinformatikus, szakképzettség: Felsőfokú rendszergazda mérnökinformatikus-asszisztens (System Administrator Engineer)) Assistant, szakirány: rendszergazda (System Administrator)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Adatbázis tervezési, optimalizálási ismeretek
    • Hyper-V Microsoft virtuálisgép-kezelő programban való jártasság
    • ”B” kategóriás gépjárművezetői engedély
    • Mobil alkalmazások készítése
    • Térinformatikai alapismeretek
    • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatok
    • Távközlési tapasztalat
    • Angol nyelismeret

Amit kínálunk:

    • Stabil egzisztencia
    • a 2015. évi XLII. törvény alapján megállapított illetmény
    • Hosszútávon kiszámítható életpálya
    • Évi 200.000,-Ft összegű cafeteria juttatás
    • Felszereléssel, ruházattal történő ellátás
    • Élet-és balesetbiztosítás
    • Lakhatási támogatás
    • Teljesítményjuttatás
    • Képzés biztosítása
    • Továbbtanulás támogatása
    • Szakmai kihívások
    • Kreatív problémafeltárást és –megoldást igénylő feladatok
    • Jó hangulatú, dinamikus, gyorsan fejlődő kreatív csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Mogyoródi út 43.

  • Önéletrajz
  • Iskolai végzettséget igazoló dokumentumok
  • Motivációs levél