Folyamatosan növekvő, építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző nagyvállalati partnercégünk, elhivatott, magas minőségi munkára elkötelezett munkavállalókat keres budapesti munkavégzéssel kiemelt projekt raktáros munkakörbe.

Kiemelt építési projekt raktáros

Feladatok:

  • Beépítésre kerülő építési anyagok raktározása, bevételezése, kiadása az építéshelyszínen
  • A raktárban lévő készletek nyilvántartása, ügyintézése
  • Kiadásra előírt anyagok összekészítése, kiadása
  • A raktár rendjének, tisztaságának biztosítása, az ott tárolt anyagok állagmegóvása
  • A beérkező anyagok számláinak ellenőrzése
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Leltározási rend kidolgozása, leltározás

Elvárások:

  • Középfokú – és / vagy logisztikus végzettség
  • Építési anyagok ismerete
  • Nehézgépkezelői, targoncavezetői jogosítvány (előny JCB tapasztalat)
  • Raktározásban szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Valamely készlet nyilvántartó program ismerete
  • Informatikai ismeretek : MS Excel, Outlook felhasználói szintű használata

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés helye kiemelt projektberuházásoknál, folyamatos munkavégzés
  • X. - XI. kerület kiemelkedő, központi helyszínein
  • versenyképes bérezés, megbecsülés, korrekt elszámolás, prémium lehetőség
  • hosszú távú fejlődési lehetőség, stabil nagyvállalati rendszer munkavállalójává válhat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A "Jelentezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.