Creative Solution International Kft.

Munkatársat keresünk

Kiemelt betanított gyári munkás (Zalaegerszeg)

pozícióba.

  • Úgy gondolja, hogy a legjobb gyári munkások közé tartozik? Mi keressük a legügyesebb, legjobb gyári munkásokat! Tapasztatatát megbecsüljük! Megrendelőnk részére kiemelt betanított gyári munkásokat keresünk azonnali munkakezdéssel hosszú távra! FIGYELEM!! BÉREMELÉS NOV.1-TŐL!! ILYEN MÉG NEM VOLT!

Főbb feladatok, munkák:

Megrendelők részére azonnali kezdéssel keresünk kiemelt betanított gyári feladatok ellátására munkatársakat! Feladat könnyű betanított munka ( ellenőrzés,adagolás, csomagolás, válogatás, egyéb szakképzettséget nem igénylő feladatok stb)

Az álláshoz tartozó elvárások:

minimum 8 általános iskolai végzettség, jó kézügyesség ,  azonnali munkakezdés vállalása, több műszakos (3-4 műszakos ) munkarend vállalása, lojalitás, megbízható személyiség, gyors tanulási készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

helyi (zalaegerszegi) vagy környékbeli lakhely (zala megyei)
gyári munkatapasztalat
érettségi vagy szakmunkás végzettség

Amit kínálunk:

KIEMELT ALAPBÉR , kiemelt pótlékok és bónuszok, cafeteria, ingyenes vállalati juttatások, céges buszjárás az egész megyéből vagy bejárás támogatás, hosszú távú, határozatlan munkaszerződés, gyors karrier lehetőség, képzések biztosítása.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

210.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8900 Zalaegerszeg

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet telefonszám megadásával!