Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Kiemelt beszerző

    A TOM-FERR Zrt. budapesti (csepeli) székhelyére Kiemelt beszerző munkatársat keres, acélcsövek beszerzésére.

Feladatok:

  • Beszerzési stratégiai döntésekben való részvétel
  • Új beszállítók keresése, kiválasztása
  • Beszerzési árak csökkentése, meglévő beszállítói kör versenyeztetése
  • Készlet forgási sebesség folyamatos figyelése, optimalizálása
  • Értékesítési igények kiszolgálása
  • Megrendelések elkészítése, követése, kiküldése
  • Beszállítások ellenőrzése

Követelmény:

  • Legalább 5 év, szakirányú, beszerzési területen szerzett tapasztalat (lehetőleg középvállalat)
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek)
  • Eredménycentrikus munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP vagy Abas vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Műszaki végzettség
  • Acéliparban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1211 Acélcső utca 2-20.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet, fizetési igény megjelölésével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
5 db szavazat
Állás, munka még: TOM-FERR Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kiemelt beszerző
  • Rövid pozíció név: Beszerző munkatárs
  • Hirdető cég: TOM-FERR Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Beszerzési stratégiai döntésekben való részvétel Új beszállítók keresése, kiválasztása Beszerzési árak csökkentése, meglévő beszállítói kör versenyeztetése Készlet forgási sebesség folyamatos figyelése, optimalizálása Értékesítési igények kiszolgálása Megrendelések elkészítése, követése, kiküldése Beszállítások ellenőrzése
  • Elvárások: Legalább 5 év, szakirányú, beszerzési területen szerzett tapasztalat (lehetőleg középvállalat) Felsőfokú végzettség Angol nyelvtudás Magas szintű számítástechnikai ismeretek) Eredménycentrikus munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.15